KURS WIZAŻU MASTERCLASS BASE

Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć swoją profesjonalną naukę makijażu. Na tym kursie poznasz wszystkie podstawowe techniki wizażu, dowiesz się co jest Ci potrzebne w zawodzie wizażysty oraz zbudujesz podstawowe portfolio. Maksymalnie indywidualne podejście, certyfikat ukończenia szkolenia. Grupa max. 10 osobowa.

KURS WIZAŻU MASTERCLASS PRO

 

Przeznaczony dla osób, które chcą poznać makijaż od podstaw, aż po tajniki makijażu modowego, telewizyjnego i fotograficznego. Ciekawi cię metoda cut crease, chcesz nauczyć się tworzyć facecharty i makijaże prosto z wybiegów? Ucz się pod okiem specjalisty i otrzymaj certyfikat profesjonalisty. Kurs kończy się profesjonalną sesją zdjęciową. 

3 godzinny kurs indywidualny - makijaż użytkowy MAKE ME UP

3 godzinna lekcjia z instruktorem wizażu, dostępnym tylko dla Ciebie. Na tym kursie nauczysz się malować się sama i znajdziesz idealną technika makijażu, która pozwoli Ci na co dzień wyglądać pięknie i świeżo. Instruktorka dobierze idealny dla Ciebie zestaw kosmetyków i zrobi przegląd Twojej kosmetyczki. Zapisz się już dziś!

KURSY STYLIZACJI RZĘS LASH DESIGN (wszystkie metody)

Przeznaczony dla osób, które chcą od podstaw nauczyć się po kolei każdej z metod zagęszczania rzęs. Dla utrzymania wysokiego poziomu nauki kursy prowadzone są w trybie indywidualnym. Kursy kończą się wydaniem certyfikatu. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą profesjonalnych kursów Akademii Make Up Art. Oferujemy zarówno kursy dla osób początkujących, jak i certyfikowane:

 

  • szkolenia dla kosmetyczek – obejmujące m.in. kursy makijażu użytkowego, stylizację brwi i rzęs, kursy makijażu ślubnego,

  • szkolenia dla stylistów – przygotowujące do pracy w branży fashion & beauty,

  • szkolenia dla wizażystów – na potrzeby nauki makijażu modowego, telewizyjnego lub do fotografii artystycznej.

 

Staramy się, aby wybrany typ kursu był wykonywany w możliwie komfortowym środowisku – począwszy od trybu (codzienny, indywidualny lub zjazdy weekendowe), przez możliwość skorzystania z profesjonalnego stanowiska pracy aż po przyjazną atmosferę nauczania. Chcemy, aby każdy z kursów – niezależnie od poziomu zaawansowania – był realizowany na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy ze znanymi markami kosmetycznymi możemy zapewnić naszym kursantom możliwość pracy na profesjonalnych zestawach do makijażu. Wszystkie kursy dla stylistów są certyfikowane a uczestnicy otrzymują dodatkowe zniżki m.in. na zakup niezbędnych akcesoriów.

2 dniowy kurs MY BEAUTY -

naucz się malować samą siebie jak profesjonalistka!

Kurs skierowany do osób, które chcą pozanać podstawowe techniki makijażu na własny użytek. 

Zapoznaj się z pielęgnacją skóry, kolorystyką, naucz wydobywać piękno i podkreślać atuty własnej urody.

Dostosuj  makijaż do własnej urody, biorąc pod uwagę swoje naturalne walory i profesjonalne techniki. 

DOSZKALAJĄCY KURS WIZAŻU I'M PROFESSIONAL

Przeznaczony dla osób, które chcą doszlifować swój warsztat makijażu profesjonalnego w wybranej tematyce. Kurs kończy się wydaniem imiennego certyfikatu.

48952895_369904950434628_715726314564222

KURS STYLIZACJI BRWI BROW PRO

Przeznaczony dla osób, które od podstaw chcą nauczyć się profesjonalnej usługi nitkowania i stylizacji brwi. 

KURS FACE LIFTING & ANTI AGEING

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą zostać ekspertem od technologii Anti Ageing, chcą zdobyć nowy zawód,  wchodzą na rynek pracy po kilkuletniej przerwie. Skierowany również do właścicieli salonów piękności, spa chcących włączyć tego typu zabiegi do swojej oferty.